Форуми

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

БЯЛ СПИСЪК на митническите учреждения

Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Какво е мнението Ви за...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
admin
Site Admin

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Май 30, 2006 12:44 pm    Заглавие: БЯЛ СПИСЪК на митническите учреждения Отговорете с цитат

Включете се в попълването на "белия списък" на митническите учреждения в страната! Ако сте доволни от обслужването, от бързината на работа, от компетенциите на митническите служители в конкретно митническо учреждение, споделете това с всички във форума. Може да давате примери за коретна работа, етично поведение и професионализъм на конкретни митнически служители.
Нека най-добрите получат тази морална награда!

Поздрави
Site Admin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ALF

МнениеПуснато на: Нед Юни 18, 2006 10:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Стига бе... никой ли не заслужава похвала.. Ей на това му се вика Българска митническа администрация. Ало Агенцията - похвалете се поне нещо сами де Cool
Antytrust

МнениеПуснато на: Пон Окт 21, 2013 9:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нека да бъда първи.
Получих в петък заветната бяла бележка, че имам пратка на Митницата в София, на улица Веслец. Помислих си ,"КОШМАР! Замина ми денят". Досега бях слушал само истории, четох доста в интернет и мнението ми се затвърждаваше - много време, митнически декларации, нелюбезни служители. Разпечатах си транзакцията от Пейпал и зачаках понеделник-а да си получа пратката. Днес в 8:30 бях пред гише 13. Първи. От тук мнението ми за институцията митница ми се преобърна с главата надолу.
Изчаках служителката да си запали компютъра, отвори вратата на гишето и усмиханто ми каза "Добро утро, за пратка ли сте?". Подадох и бележката, обработи и нещо, след което ме прати в съседното 12-то гише.
Зачах отпред, и след 5 минути дойде симпатична митничарка, отвори ми и попита "Ама работим ли вече?" .. Тук изтръпнах, мислейки си , че като първи клиент за деня и толкова раннобуден ще им разваля сутрешното кафе и ще ме мотат по гишетата за спорта. Да, ама НЕ! Митничарката ме попита какво чакам, каза ми че трявба да предоставя разпечатка, и се усмихна, когато и казах че съм се подготвил. Попълни някакви документи, удари печати и усмихната ме върна на 13-то гише. До тук - 10 минути.
На 13-то гише си платих чинно ДДС-то и незнайно още за какво 2-3 лева , след което усмихнатата служителка ме изпрати да си взема пратката. Невярващ застанах и зачаках пред гишето за издаване на пратки. Тук чаках най-дълго, тъй като момчето, коеот беше преди мен на опашката си разпознаваше пратка (може би очакваше много неща и незнае кое е дошло). След известно време се разписах и си тръгнах доволен и усмихнат от обслужването и тази прословута услуга - обслужване на едно гише. Определено ми върна доверието към митниците, и мисля, че подобни усмихнати служители заслужават адмирации и поущрения.
Като финал - цялата процедура отне точно 19 минути. Никакво мотане, никакви неприятности, усмихнати в понеделник 8:30 часа служители. Браво!

Ваш доволен клиент:
Велчо Бонев
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Какво е мнението Ви за... Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети