Форуми

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ВНОС НА ШВЕЙЦАРСКА КОЛА ОТ ИТАЛИЯ

Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Внос на автомобили
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
avmc

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2014 2:43 pm    Заглавие: ВНОС НА ШВЕЙЦАРСКА КОЛА ОТ ИТАЛИЯ Отговорете с цитат

Здравейте, ще съм много благодарен някой да ми помогне със следната информация. Харесал съм кола която се намира в Италия, но колата е със швейцарски номера, собственика има документите за колата, но незнам тази кола дали има някакви документални проблеми ( запор или др. неща) проблема ми е , че от тук никои по документи неможе да я провери. Всеки вика на късмет или ще я запечатат или не. Дали има някакъв начин от тук да се провери колата и документално само с договор от италия може ли да се внесе или има някаква тънкост когато колата е от швейцария? Искам да ми я докарат и никои не знае какво трябва да се направи. Ако някои знае фирма в София която може да помогне моля да пише Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Внос на автомобили Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети