Форуми

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Внос на автомобил втора употреба от Япония.

Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Внос на автомобили
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Martintz

МнениеПуснато на: Пет Окт 25, 2013 11:48 pm    Заглавие: Внос на автомобил втора употреба от Япония. Отговорете с цитат

Здравейте.

Рових се дълго из нета и общо взето не успях да се добера до необходимата информацията която ми беше необходима. А тя е:
Какви данъци, мита и акцизи (а може би и други такси) трябва да се платят при внос на автомобил втора употреба от Япония?
Как мога да си пресметна приблизително точно "таксите".
Става въпрос за кола производство 1999-2003г., мощност на двигателя 280 к.с. (японско производство е колата, ако това има значение). Не съм сигурен дали процедурите като цяло са едни и същи като внос на кола от USA примерно. Също така ще съм благодарен ако можете да ме упътите къде мога да намеря подробна информация за процедурите при внос на такива автомобили.

Благодаря предварително.

Поздрави. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
arez9438

МнениеПуснато на: Пон Фев 03, 2014 12:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Колата е внесена 2005г от ЕС на инвалид,но инвалида почива в същата година.Митн ограничение е било до 2008г
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Внос на автомобили Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети