Форуми

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Внос на фирмен автомобил от САЩ

Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Внос на автомобили
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
гого

МнениеПуснато на: Пон Юли 14, 2008 11:06 pm    Заглавие: Внос на фирмен автомобил от САЩ Отговорете с цитат

Здравейте, първо искам да кажа, че форума е много полезен и научих доста неща, които ме интересуваха. За съжаление обаче не намерих информация по 1 конкретен въпрос. Имам бизнес(фирма) съвместно с мой парнтъор в САЩ. Възможно ли е аз да ползвам известно време фирмена кола с американска регистрация в БГ без да дължа мито и ддс, и ако е така има ли минимален срок.
Благодаря предварително
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NAFTA

МнениеПуснато на: Съб Авг 23, 2008 10:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

brat mi, po tozi vupros do kolkoto pomnq, na mitnicata ti davat XX nomera (mai diplomaticheski se vodqt) i karash kolata v BG. Trqbva da izliza v chujbina ot vreme na vreme, neznam kolko chesto, i trqbva da i plashtash zastraxovka (koqto za takava registracq predpolagam shte e dosta skypa).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Внос на автомобили Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети